At Eğitim – Antreman – Ahır Ekipmanları / Yeni Jenerasyon Solarium « CenTor Binicilik Tekstil Promosyon Malzemeleri

At Eğitim – Antreman – Ahır Ekipmanları / Yeni Jenerasyon Solarium

Atlarınızdan iyi performans beklersiniz. Onlardan en üst verimi almak için en uygun ortamları hazırlarsınız. İyi bir antreman özellikle önemlidir. Atlarınızın çeşitlilik gösteren,iyi, güvenli ve en kolay egsersizleri yapması gerekmektedir.

Corton serbest yürümeli eğitim ve antreman değirmeni tüm bu ihtiyaçlarnızı karşılar. Değirmenimiz hafif, dayanıklı, enerji – zaman tasarruflu, kolay ve efektif kullanılabilen bir üründür. Kendine has özel transmisyon sistemi ile kullanım ve bakım masraflarını azaltır.

Atlar kendilerinden beklenen performans için yüksek bir effort sarfederler. Bunun karşısında bir takım önlemler almak gerekir Dinlenme, yeterli boş alan, ışık; atları rahatlatmada önemli yer teşkil eder.

Corton yeni jenerasyon solarium, atların ışık ve sıcaklığın positif etkilerinden ahır içinde dahi yararlanmaların sağlar. Hava koşullarının atların en yüksek formda tutulmasına engel olmasını ortadan kaldırır.

Profesyonel ahırlarda önemli olan alanlar arasında at yıkama, inceleme ve tedavi kısımları sayılabilir. Corton ürün yelpazesinde  bu gibi ihtiyaçlara cevap verecek, yine Corton kalite ve güvencesinde ekipmanlar mevcuttur.

Her türlü organizasyonda rahatça ve defalarca kurulup kaldırılabilen portatif ahır bölmeleri de mevcuttur.

Günlük ahır bakımında besleme, sulama ve zemin düzenleme vb. işleri zaman alıcı işlerdir. Corton ahır ekipmanları gerek taşıma gereçleri gerekse diğer aksesuarlarla bu işleri kolaylaştırır.

Corton ekipman ve aksuarları iyi tasarlanmış bir ahır için vazgeçilmez ürünlerdir.

Leave a Comment