AHIR BÖLMELERİ – KAPILAR- PENCERELER « CenTor Binicilik Tekstil Promosyon Malzemeleri

AHIR BÖLMELERİ – KAPILAR- PENCERELER

Hobi ve / veya profesyonel her türlü binicilik atı için ahırlar önemli bir konudur. Bu sebeple ahırlarla ilgili beklenti ve talepler yüksek tutulur. Bir at bölmesi yeterince büyük ve demir gibi sağlam, kolay açılabilir ve temizlenebilir olmalıdır. Ve her şeyden önemlisi, dayanıklı ve makul bir fiyatta olmasıdır. Bu tür bölmeler Corton tarafından üretilmektedir. Sadece profesyonel ahır sahipleri için değil 1-2 atı olan hobi binicileri için de ürünler mevcuttur. Corton at dünyasında haklı bir üne sahiptir. Corton markası at bölmelerinde sağlamlık ve kaliteliyi simgeler . En iyiyi arıyorsanız, Corton’u seçin!

Eğer özel üretim bölmeler arıyorsanız, Corton size çok şey sunabilir. Bir seri zarif dizayn edilmiş model içerisinden seçim yapmak mümkündür. Kingly Stable, Rembrandt ve Ratina modelleri bunlara örnektir. Safkan at severlere göze hoş gelen bir ahır ve atın kendisine de asil bir mekan yaratmak için Corton ürünleri idealdir…

Corton dikkatle üretilmiş dış kapı, panjur ve pencere çeşitleri de üretmektedir. Küçük veya büyük giriş kapıları; kemerli kapı, pencere ve panjur çeşitleri örnek verilebilir. İstenildiğinde galvanizli çelik bölümler istenen renkde boyatılabilir.

Dış kapı ve panjur sistemleri hazır üretim olarak, galvaniz çelik kasalı olarak teslim edilir. Standard ve Profesyonel olarak iki tip mevcuttur.

Leave a Comment